O nás

Košík je prázdný.

Vyhledávání

GoPay

O nás

Budopro.cz je internetový obchod, zaměřený na prodej potřeb a náčiní pro bojové sporty a umění. Najdete zde boxerské rukavice, boxovací pytle, chrániče, bandáže, lapy, oblečení pro bojové sporty, ale také švihadla, kimona nebo potřeby pro posilování. Sortiment zboží je průběžně rozšiřován o další značky.

Při nakupování s námi nemusíte opustit svůj byt nebo pracovnu a můžete přitom vybírat ze široké nabídky výrobků známých výrobců a zajistit si dodání zboží na jakoukoli adresu v České republice.

Obchody skupiny Shoppro.cz

www.budopro.cz - elektronický obchod s širokou nabídkou vybavení pro bojové sporty. Najdete zde boxerské rukavice, boxovací pytle, chrániče, bandáže, lapy, švihadla, oblečení pro bojové sporty, kimona a mnoho dalšího.

www.fitnessprofi.cz - on-line obchod s širokou nabídkou sportovní výživy pro fitness. Najdete zde mimo jiné Kreatin, Carnitin, Lecitin, HMB, aminokyseliny, l-carnitin, Glutamin, BCAA, arginin, proteiny, prostředky pro posilování a hubnutí.

www.hokejpro.cz - elektronický obchod zaměřený na vybavení pro lední hokej a hokejovou výstroj. Na jednom místě zde najdete helmy, kalhoty chrániče holení, ramen i loktů, výstroj pro brankáře, lapačky, vyrážečky, ale také brusle a hokejky.

Připravujeme pro Vás

www.tenispro.cz - elektronický obchod specializovaný na tenis. V budoucnu zde najdete široký výběr tenisových raket, míčků a oblečení.

www.fotbalpro.cz - elektronický obchod specializovaný na sportovní potřeby pro míčové sporty a především pak na fotbal.

www.squashpro.cz - elektronický obchod specializovaný na potřeby pro stále populárnější sport shuash.

Provozovatel:

Elektronické obchody skupiny www.shoppro.cz jsou provozovány společností Cognoto.cz, s r.o., dodavatelem řešení pro e-komerce. Pohodlný nákup zajišťuje moderní systém pro elektronické obchody SmartEdit, ve kterém byly zúročeny naše dlouholeté zkušenosti s obchodováním na internetu.

Kontakt:

Computer MCL Brno, spol. s.r.o.

Brněnská 543, 664 42 Modřice

IČO: 25578260.

DIČ: CZ25578260

Tel.: +420 602 528 212

email: info@mcl.cz

Přihlášení

Infolinka

Váš
prodejce

tel.: +420 549 254 198 kl.302
email: objednavky@budopro.cz
ICQ: 430-243-266

OTEVÍRACÍ DOBA
Po-Pá: 8.00h - 17.00h

Facebook

Akce týdne | Výprodej | POZOR! Sleva 10-30 % | Reklamační řád | Ochrana osobních údajů | Ceník poštovného

Člen rodiny obchodních domů ShopPro

Mapa stránek | Přidat do oblíbených | Poslat emailem | Fotoknihy-mcl.cz | Nejvizitky.cz

Cognito | Prozraďte světu, kdo jste

TOPlist